Napluj w mordę Polakowi

Dziennik Łódzki z dnia 19 marca 2015 roku opublikował wyniki ankiety dotyczące postawy Polaków w wypadku zaatakowania kraju przez obce państwo.
Przytoczę statystyki wybiórczo.
17 % badanych w wypadku ataku opuści Polskę.
32,5 % będzie zabezpieczać siebie i bliskich na terenie kraju, jednak poza miejscem zamieszkania
33,8% będzie robić to samo w miejscu zamieszkania.
Łącznie – 83,3 % Polaków ma nadzieję, że ktoś za nich powalczy.
Niecałe 30 % deklaruje udział w razie czego udział w formacjach paramilitarnych, pomocniczych lub sanitarnych. Czyli zwracając uwagę na 16,7% procenta za których nikt nie powalczy mamy prawie drugie tyle osób gotowych tym walczącym pomagać.
Smaczki:
86% osób deklarujących zgłoszenie się do formacji ochotniczych to osoby praktykujące religijnie.
32% ateistów deklaruje ucieczkę z kraju
58% ateistów deklaruje ucieczkę z miejsca zamieszkania.
łącznie – 90% ateistów to uciekinierzy.
Ostoją patriotyzmu okazują się mieszkańcy województw wschodnich, a szpicą uciekinierów mieszkańcy województw zachodnich.
W województwie łódzkim i świętokrzyskim największej ilości osób by się nawet dupy ruszyć nie chciało, ani do walki, ani do ucieczki.
Ankieterzy zauważyli zbieżność pomiędzy wiedzą historyczną a chęcią do podjęcia walki obronnej.
Takie są wyniki wieloletniego zwalczania nauki historii, zwalczani religii, zwalczania polskości.
Ludzie wolą zadbać o swój majątek – co w przypadku ateistów jest właściwie jasne, oni nie wiedzą w życie po śmierci, więc nie chcą ryzykować jedynego życia które mają. Lepsza choćby praca w rosyjskim gułagu czy burdelu.
Wiedza historyczna pozwala zrozumieć, że od pewnych rzeczy uciec nie można. Jeśli blisko 50 % Polaków deklaruje ucieczkę ( 17 % za granicę, 32,5 % w głąb kraju ), można domniemywać, że jeżeli agresja rosyjska sięgnie linii Odry, za rzeką znajdzie się około 17 mln tchórzliwych Polaków. O ile oczywiście zdążą spakować swój dobytek.
A Rosja zrobi to co zawsze, to co wiadomo z historii. Utworzy marionetkowy rząd, który ogłosi amnestię, a potem bardzo chętnie państwa zachodnie pozbędą się kłopotliwych emigrantów, którzy jak niepyszni będą deportowani do Noworosyjskiej Republiki Polskiej. W NRP będą na nich czekały sądy, bezpieka, milicja, obozy pracy, wycieczki na Kołymę, Sybir, i kulka w łeb w piwnicach UB.
I będzie kolejny Katyń, Bykownia , Piatichatki, Miednoje, Kuropaty, Starobielsk, Ostaszków, Kozielsk, nowa łączka powązkowska.
Może jedyną dobrą stroną będzie to, że na grobach tych którzy do takiego upodlenia i braku poszanowania własnego kraju ten naród doprowadzili, i na mogiłach ogłupiałego narodu zrodzi się nowe pokolenie. Które znów przegoni Ruskich.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>