Chucharka

W związku z postępująca polityką Unii Europejskiej mającą na celu doprowadzenie do eliminacji emisji dwutlenku węgla, dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji co będzie skutkować doprowadzeniem do masowego bezrobocia, bzdurnymi wytycznymi i karykaturyzacją społeczeństwa, niniejszy pomysł trafia do działu pomysłów pożytecznych, jako drobiazg mający przeciwdziałać rzeszy głupoty upragnionej przez UE.

Urzędnicy pracują nad ograniczeniem mocy urządzeń elektrycznych – już wiadomo, że nie będzie można kupić odkurzacza o mocy powyżej 1600W, co ma skłonić producentów do robienia urządzeń bardziej wydajnych. Może przejmie się ZELMER, ale globalni producenci po prostu lada chwila przestaną produkować sprzęt AGD dla 300 mln hipokrytów którzy chcą niesamowitych praw konsumenta, niskich cen, 5 letnich gwarancji i zakazu pierdnięcia by było mniej CO2.

UE zapowiedziała prace nad suszarkami do włosów – również ich moc ma być poważnie ograniczona.

Ogłaszam zatem powołanie do życia CHUCHARKI, urządzenia będącego w przeszłości suszarką, ale z powodu ograniczenia mocy wydającej z siebie ledwie chuch.

Jeśli komuś się ta nazwa przyda, może rozpocząć produkcję, mam nadzieję otrzymać egzemplarz chucharki jako uznanie dla pomysłodawcy nazwy.
Nadmienię, że UE nie pracuje nad przepisem regulującym moc chucharek, więc być może będzie tak jak z mieszalnikami do paszy i betoniarkami. ( Różni je stawka VAT, wygląd i możliwości są te same ).

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>