Za co można lubić samochód

Za to, że od 8 lat jeździ na instalacji gazowej, na przekór tym wszystkim którzy mówili, że zagazowanie samochodu ubije silnik w 2 lata, i to się nie opłaca. Jakoś w te 8 lat gaz zwrócił mi koszt zakupu i montażu instalacji, oraz połowę pieniędzy które kosztował mnie ów samochód w chwili zakupu.
Za to, że nigdy nie miał na tyle poważnej usterki by stanąć, był w stanie jechać nawet po kolizji z Lancią, raz tylko nie pojechał, gdy na osiedlu zimą pękła rura z wodą tworząc uliczną rzekę do której samochód przymarzł był całym bokiem, tak, że musiałem odrąbywać lód siekierą.
Za to, że ostatnio podczas wyrabiania nawyków przyszłego kierowcy zjechaliśmy na żwirowe pobocze, kamyczek przestrzelił wydech, a naprawa kosztowała zaledwie 20 zł.
Za to, że na stacji paliw coraz częściej mnie pytają ile kilometrów przejadę za te niecałe 80 zł.
Za to, że gdy słyszą, że około 400 km, chcą to auto odkupić dla syna, córki, żony, teściowej albo dla wszystkich razem.
I za to, że poprzedni właściciel nie oszczędzał na kablach audio, nie oszczędzał na jakości kolumn, tylko niestety ( dla niego ) nie umiał ich prawidłowo połączyć, a gdy dokonałem odpowiednich korekt zyskałem ruchomą salę audio zdolną wprawić w drganie każdą komórkę mego ciała.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>