Akcja BĘDZIE DOBRZE

Mijamy na ulicy dziesiątki osób. To ludzie mający swą codzienność, obowiązki, radości i troski, tęsknoty i smutki. Wielu z nich spędza wieczory z komputerem, odczuwa samotność, obawę o jutro, ma niezrealizowane marzenia. A czasem potrzeba tak niewiele by odmienić człowiekowi dzień. Wystarczy powiedzieć – BĘDZIE DOBRZE.
Tak miło jest dostawać niespodziewane prezenty, jeszcze milej mieć przyjemność z ich dawania. Zapraszamy Was dziś do Akcji dawania dobrych słów. Napiszcie na małej karteczce bądź wydrukujcie słowa „BĘDZIE DOBRZE” i podarujcie je komuś. Nie tylko znajomym i kolegom, koleżankom. Wrzućcie karteczkę do skrzynki pocztowej sąsiadów, wręczcie zmęczonemu nocną zmianą barmanowi, zostawcie w tramwaju dla nieznajomego.
Podarujcie mijanym na ulicy ludziom.
Akcję „BĘDZIE DOBRZE” zaczynamy w sobotę 26 listopada 2011 roku. Zaproście do niej znajomych, niech oni też zaproszą swoich. Ruszmy w miasto z karteczkami niosącymi dobre słowa. By wspólnie zrobić coś dobrego, by sprawić, że BĘDZIE DOBRZE.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>